українська російська англійська
Уряд опрацьовує конструктивні пропозиції щодо можливих змін до бюджетного та податкового законодавства
16.01.2015 | 14:02
Прес-служба Міністерства фінансів

Міністр фінансів Наталія Яресько, виступаючи у Верховній Раді, пояснила депутатам, що Уряд відслідковує ситуацію і відкритий до конструктивного діалогу, розуміючи, що у процесі реформ певні недоліки неминучі.

«Ще раз нагадую, у законі про бюджет України на 2015 рік написано, що Уряд має до 15 лютого внести пропозиції стосовно змін до даного закону. Ми не просто пасивно чекаємо, ми вислуховуємо всі конструктивні пропозиції щодо можливих змін до бюджетного та податкового законодавства», - пояснила Міністр фінансів України.

Наталія Яресько звернулася до народних депутатів із проханням надавати більше пропозицій щодо наповнення доходної частини бюджету: «Не маю сумніву, що сьогодні багато з ваших виступів, шановні народні депутати, будуть присвячені саме таким вдосконаленням. Дуже хотілося б, щоб, серед них було більше пропозицій щодо додаткових джерел наповнення бюджету, особливо шляхом економії, аніж «популістичних» запитів щодо простого збільшення фінансування. Будьмо реалістами! Ми з вами робимо одну справу, служимо одній державі, не забуваймо про це».

 

 

версія для друку