українська російська англійська
Степан Полторак: Усі тендерні процедури гарантовано будуть прозорими
16.01.2015 | 15:00
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

Усі тендерні процедури гарантовано будуть прозорими, і в них переможуть конкурентоспроможні виробники, які найбільше будуть відповідати вимогам оборонного відомства. Про це сьогодні, 16 січня 2015 року, повідомив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак під час «Години запитань» до Уряду у Верховній раді України.

«Зараз забезпеченням військовослужбовців займаються департамент державних закупівель, а також Тил ЗС України. Після завершення реформування оборонного відомства ці повноваження візьме на себе відомий волонтер Неллі Стельмах. Команда волонтерів вже проводить серйозну роботу щодо пошуку вітчизняних виробників для подальшої співпраці», – повідомив Міністр оборони України.

За словами генерал-полковника Степана Полторака, на перший квартал 2015 року продовжено усі договори на забезпечення, які діяли у 2014 році, а з квітня повністю зміняться постачальники.

«Усі тендерні процедури гарантовано будуть прозорими, і в них переможуть конкурентоспроможні виробники, які найбільше будуть відповідати вимогам Міністерства оборони», – підкреслив глава вітчизняного оборонного відомства.

 

 

версія для друку