українська російська англійська
На Хмельниччині в результаті перших відкритих торгів вартість оренди земельних ділянок зросла втричі
16.01.2015 | 16:04
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

У Хмельницькій області в результаті земельних торгів на конкурентній основі ціна річної оренди земель сільськогосподарського призначення державної власності зросла втричі у порівнянні зі стартовою ціною. Про це повідомляє землевпорядна служба Хмельниччини за підсумками перших відкритих земельних торгів, що відбулися в області наприкінці 2014 року.

Зокрема, на торгах було реалізовано право оренди на земельну ділянку загальною площею 52,22 га, яка знаходиться за межами населених пунктів Ходоровецької сільської ради Кам’янець-Подільського району. У ході конкурентних земельних торгів ціна річної орендної плати зросла з 30,74 тис. грн до 93,15 тис. грн. (12,12% нормативної грошової оцінки земельного наділу).

Організатором проведення торгів виступило Головне управління Держземагентства у Хмельницькій області, виконавцем торгів – ЗАЦ «Карат».

Загалом у 2014 році на території області було реалізовано 169 земельних ділянок комунальної власності загальною площею 48,34 га вартістю 9,6 млн гривень. Крім того, на земельних торгах продано право оренди на 27 ділянок несільськогосподарського призначення площею 82,33 га та 4 ділянки у власність площею 5,7 га вартістю 1,306 млн. гривень, повідомляє землевпорядна служба області.

 

 

версія для друку