українська російська англійська
Голова правління Пенсійного фонду перевірив, як організовано пенсійне забезпечення мешканців Луганщини
16.01.2015 | 17:39
Прес-служба Пенсійного фонду

16 січня  ц.р. під час поїздки до Луганської області Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний провів робочу нараду в головному управлінні, яке нині працює в місті Сєвєродонецьк, та відвідав міське управління Фонду. У центрі  уваги було практичне вирішення  проблем пенсійного забезпечення мешканців, а також налагодження роботи та матеріально-технічного забезпечення  органів  ПФУ в підконтрольних Україні  районах та містах області.  

В управлінні ПФУ у Сєвєродонецьку Голова правління Фонду поспілкувався з працівниками про їх проблеми, вислухав пропозиції,  ознайомився з організацією прийому відвідувачів. «Фонд високо цінує  зусилля всіх наших колег, які виконують свої обов’язки у нинішніх  непростих умовах,  – наголосив він. – Ми підтримуємо й надалі будемо підтримувати їх,  будемо надавати допомогу управлінням у забезпеченні приміщеннями, обладнанням, комп’ютерною  технікою». 

Фінансування пенсій на підконтрольних Україні територіях Луганщини відбувається відповідно до графіка. Станом на 16 січня 2015 року в області на виплату січневих пенсій спрямовано 360,5 млн. грн.

Про це, зокрема, йшлося, на зустрічі Олексія Зарудного з головою Луганської обладміністрації  Геннадієм Москалем. Визначено  завдання щодо координації дій між Пенсійним фондом України та обласною владою з  тим, аби пенсійне забезпечення на підконтрольних Уряду територіях здійснювалося у штатному режимі.    

 

версія для друку