українська російська англійська
Кримінальне провадження стосовно посадовця "Укрзалізниці" направлене до суду
16.01.2015 | 17:55
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Кримінальне провадження стосовно посадовця «Укрзалізниці» направлене до суду. Йому інкримінують отримання неправомірної вигоди у розмірі 100 тисяч гривень, поєднане з вимаганням.

Працівниками головного слідчого управління МВС України завершено досудове розслідування щодо вимагання службовою особою «Укрзалізниці». Посадовця затримали в момент одержання ним неправомірної вигоди у розмірі 100 тисяч гривень. 

Посадовець – керівник одного з департаментів «Укрзалізниці» – вимагав гроші від одного з СПД за сприяння в участі та його перемозі при проведенні тендерних закупівель за державні кошти.

Затриманому інкриміновано злочин, передбачений ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та спеціальною конфіскацією.

16 січня Генеральною прокуратурою України затверджено обвинувальний акт та спрямовано до суду.

 

версія для друку