українська російська англійська
Сьогодні група українських дітей повертається з відпочинку з Італії
19.01.2015 | 11:36
Прес-служба Міністерства закордонних справ

19 січня рейсом PS 306 Рим-Київ повертається група з 30 українських дітей, які протягом місяця проходили оздоровлення та відпочивали на острові Сицилія, Італія. 

До складу групи увійшли  діти-сироти, батьки яких загинули під час Революції гідності та АТО. Реалізація проекту стала можлива завдяки співпраці департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України з українсько-італійською Асоціацією «Нові межі» (м. Катанія, Сицилія) та за особистої підтримки кандидата у Почесні консули України на островах Сицилія та Сардинія Коррадо Лабізі.

Завдяки небайдужості до гуманітарного проекту асоціації «Нові межі» італійські та змішані українсько-італійські родини Півдня Італії оплатили всі транспортні витрати та приймали протягом місяця дітей з України.

Діти отримали можливість ознайомитися з багатою культурою та традиціями  Південної Італії, а також взяти участь у низці оздоровчо-реабілітаційних проектів.

Президент Асоціації «Нові межі» Юлія Динніченко, яка супроводжуватиме групу в аеропорту «Бориспіль», повідомила про намір, у співпраці з українською та італійською сторонами,  розвивати цей  проект на регулярній основі. 

Довідково

Створена у 2008 році українсько-італійська асоціація «Нові межі» є єдиним осередком української громади на о. Сицилія.

Вона є першою заснованою іноземцями  асоціацією в Італії, яка отримала акредитацію при місцевому Міністерстві праці та соціальної політики для організації прийому неповнолітніх дітей на оздоровлення та відпочинок.

До уваги журналістів, які плануватимуть висвітлювати прибуття дітей: літак рейсу PS 306 Рим-Київ прибуває до терміналу D, орієнтовний час - 17.05.

 

версія для друку