українська російська англійська
Олександр Квіташвілі обговорив план першочергових кроків реформи з лікарями-практиками
20.01.2015 | 20:14
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

У МОЗ відбулася зустріч Міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі з лікарями-практиками, головними позаштатними фахівцями, керівниками провідних медичних та наукових установ сфери охорони здоров’я.

Присутні обмінялись думками про найнагальніші потреби в адаптації законодавчих, нормативно-правових, юридичних документів для впровадження реформи. Обговорили питання, які потребують негайного унормування на рівні міністерства. А саме: зменшення кількості лікарських спеціальностей, стандартизація надання медичної допомоги, класифікація медичних послуг та єдина методологія обрахування тарифікаційної сітки медичних послуг, удосконалення додипломної та післядипломної медичної освіти, посилення ролі медичних асоціацій, мотивація лікарів в сільській місцевості.

Запропонований Міністром формат зустрічі дозволив не просто «послухати лекцію», а стати безпосереднім учасником процесу. Адже, за словами О. Квіташвілі, тільки спільними зусиллями, застосовуючи спільний позитивний і негативний досвід намагання реформ можна нарешті відчути зміни.

За результатами зустрічі прийнято рішення усі конструктивні пропозиції по кожному із напрямків надати до МОЗ уже протягом поточного тижня, щоб перетворити їх на відповідні доручення й віддати на виконання.

 

версія для друку