українська російська англійська
За 2014 рік Держфінінспекція України відшкодувала незаконної виплати зарплати майже на 50 млн. грн.
21.01.2015 | 11:36
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Упродовж 2014 року завдяки заходам, що їх вжили Держфінінспекція України та її територіальні органи, забезпечено відшкодування втрат фінансових ресурсів, пов'язаних із незаконною виплатою заробітної плати, на загальну суму 49,2 млн. грн.

Зайву виплату зарплати, різного роду надбавок і доплат фінінспектори виявили у більш як 2,7 тис. перевірених установах, організаціях та підприємствах на загальну суму майже 148 млн. грн. Із них – 97 млн. грн. становлять кошти державного та місцевих бюджетів.

Також виявлено непоодинокі випадки нарахування працівникам зарплати, розмір якої менший від установленого мінімального рівня.

На постійному контролі у Держфінінспекції перебуває й питання своєчасності виплати працівникам зарплати. Від початку року в 37 установах та підприємствах виявлено випадки несвоєчасної виплати заробітної плати на загальну суму 164,6 млн. грн.

З огляду на те, що перелічені питання є актуальними для суспільства, Держфінінспекція й надалі забезпечуватиме контроль за своєчасністю, законністю та повнотою виплати заробітної плати.

версія для друку