українська російська англійська
Повітряні судна з гуманітарною допомогою на борту буде звільнено від плати за аеронавігаційне обслуговування
21.01.2015 | 17:33
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Мінінфраструктури скасує плату за аеронавігаційне обслуговування повітряних суден, що здійснюють гуманітарні польоти. Дотепер оплата за цю послугу у повітряному просторі України здійснюється на загальних підставах.

Звільнення від плати за аеронавігаційне обслуговування повітряних суден з гуманітарною допомогою значно полегшить співпрацю України з іноземними державами, зокрема й зараз, коли світова спільнота безкоштовно передає товари військового призначення для військовослужбовців нашої держави у зоні АТО.

Плату буде скасовано для повітряних суден, що виконують польоти для транспортування гуманітарної допомоги, статус підтверджено у відповідному плані польоту, у повітряному просторі України.

Проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення зміни до Ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України» вже розміщено на сайті відомства. Зауваження та пропозиції до проекту документа упродовж місяця приймає відділ авіаційного транспорту за адресою: 01335, м. Київ, пр-т. Перемоги, 14, тел. (044) 351-48-05, або факсом (044) 351-48-26.

 

версія для друку