українська російська англійська
Станьте учасником анкетування з оцінки стану здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності
21.01.2015 | 17:26
Прес-служба Державної регуляторної служби

Для усунення надмірного нагляду (контролю) з боку держави у сфері господарської діяльності Державною регуляторною службою проводиться анкетування суб’єктів господарювання, метою якого є збирання інформації про кількість та ефективність заходів державного нагляду (контролю), які проводились уповноваженими на їх здійснення органами.

Першочергово в анкеті пропонується вказати дані про державний нагляд (контролю) у сферах охорони праці та промислової безпеки, санітарного контролю, фітосанітарного контролю, ветеринарного контролю, пожежної та техногенної безпеки.

Однак, учасникам анкетування надається можливість самостійно вказати в анкеті інформацію про стан державного нагляду (контролю) і в інших сферах господарської діяльності.

Для того, щоб взяти участь в анкетуванні, необхідно завантажити з сайту Служби файл з анкетою, заповнити його, зберегти зміни та відправити на електронну адресу: udnk_dkrp@ukr.net, вказавши у темі повідомлення «Анкетування».

Обробка даних буде проводитись автоматизовано, тому просимо уважно поставитись до заповнення анкети з урахуванням зазначених в ній інструкцій.

Опитування буде проводитись до 20.02.2015 року.

 

 

версія для друку