українська російська англійська
Мешканці столиці мають можливість брати участь у процесі зняття показників теплолічильників
22.01.2015 | 10:07
КИЇВСЬКА МДА

Мешканці будинків, де встановлені будинкові прилади обліку теплової енергії, зможуть брати участь у процесі зняття показників з них. Таку ініціативу запроваджує міська влада з метою отримання киянами достовірних даних щодо обсягів спожитого тепла в будинку. Про це під час перевірки роботи нещодавно встановлених теплолічильників повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

«Облаштовуючи будинки приладами обліку тепла, ми закладаємо основу для подальшої суттєвої економії. Дуже важливо, щоб кожен з нас, як споживач, щомісяця отримував дані про обсяги реально спожитого у будинку тепла. Це спонукає до думки, яким чином можна зекономити й реалізувати в будинку комплекс заходів з енергозбереження», – пояснив він.

За словами, Петра Пантелеєва, мешканці, які бажають взяти участь у знятті показників, мають звернутися до міської служби 1557 та залишити свої контактні дані (адреса проживання та контактний телефон).

«Переконатися, що ваш будинок облаштований приладом обліку можна, ознайомившись із відповідним переліком на сайті КМДА (у рубриці «Енергозбереження у Києві») або, звернувшись до ЖЕКу. У період з 10 до 20 числа місяця представник ПАТ «Київенерго» зателефонує мешканцю, який братиме участь у знятті показників, та повідомить про конкретну дату та час його прибуття до будинку. У період з 20 до 25 числа місяця мешканець та представник ПАТ «Київенерго» спільно фіксують попередні та поточні показання приладу обліку теплової енергії», – повідомив заступник голови міськдержадміністрації.

версія для друку