українська російська англійська
НКРЕКП: Набрали чинності ставки плати за стандартне приєднання електроустановок на 2015 рік
23.01.2015 | 13:04
ПРЕС-СЛУЖБА НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 16.12.2014 № 805 «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2015 рік» сьогодні офіційно оприлюднена в «Офіційному віснику України» за № 4, ст. 75.

Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Метою прийняття постанови є виконання вимог законів України "Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій" та "Про електроенергетику" і підвищення показника "Підключення до системи електропостачання" в рейтингу Світового банку "Doing Business – 2015", а також функціонування та збереження ринку послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж.

Постановою № 805 встановлено на 2015 рік ставки плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя окремо для сільської та міської місцевості, з урахуванням ступеня напруги в місці приєднання, категорії надійності електропостачання, одно- чи трифазного приєднання.

Ставки плати за стандартне приєднання розраховані відповідно до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженої постановою НКРЕ від 12.02.2013 № 115.

Постанова № 805 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 25.12.2014 за № 1636/26413.

Також варто зазначити, що постанова № 805 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua  і розміщена в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство», а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕ».

 

версія для друку