українська російська англійська
Уся інформація про розподіл та залишок дозволів оновлюється на сайті Укртрансінспекції в оперативному режимі
23.01.2015 | 14:53
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Інформація щодо залишків разових дозволів на міжнародні вантажні автоперевезення оновлюється на сайті Укртрансінспекції кожні 15 хвилин. Про це під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України повідомив Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Міністр зауважив, що ще наприкінці минулого року, за його дорученням, Укртрансінспекція розпочала розміщувати дані про залишки дозволів кожної країни по кожному пункту пропуску через кордон. Наразі опрацьовується можливість он-лайн інформування про перетин кордону вантажівками. 

Окрім цього, повністю відмінено резерв дозволів Мінінфраструктури. За словами Андрія Пивоварського, залишено лише по одному дозволу кожної країни про всяк випадок у цілях Міноборони. 

Також на 2015 рік було проведено розподіл дозволів ЄКМТ. Утім не всі дозвільні книжки по окремих країнах були використані перевізниками. Тож, найближчим часом відбудеться перерозподіл залишку.

"Вся діяльність Мініфраструктури спрямована, щоб спростити роботу перевізників. Якщо перевізники знають, що ще можна спростити у сфері дозвільних процедур, прошу надавати інформацію заступнику Міністра Олександру Каві, який курує цей напрямок", - сказав Міністр.

 

версія для друку