українська російська англійська
Голова Державної регуляторної служби взяла участь у загальних зборах представників ювелірного бізнесу
23.01.2015 | 16:05
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ СЛУЖБИ

Голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна звертається до підприємців подавати свої кандидатури та пропозиції щодо робочої групи з дерегуляції ювелірної сфери при Державній регуляторній службі.

«Зараз до другого читання у Верховній Раді готується законопроект №0934, над яким ми працювали з профільним комітетом. Найближчим часом він буде ухвалений. Цим проектом скасовується ліцензування, зокрема, зі збирання, первинної обробки відходів і брухту дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння. Сигнал позитивний, держава бачить, що не потрібно втручатися, виступає за дерегулювання цієї сфери».

Про це заявила Голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна на Загальних зборах учасників ювелірного ринку України, що проходила 22 січня.

Ксенія Ляпіна також зауважила на необхідності працювати над реформуванням податкового законодавства: «З кінця лютого Урядом планується повторне створення робочих груп для перегляду тих норм, які вже запроваджені. Україні потрібна глибока податкова реформа, яка, на жаль, ще не відбулася. Ми не є прямими учасниками фіскальної реформи, але ми готові вам допомогти у спілкуванні з уповноваженими органами (Міністерством фінансів, Фіскальною службою), щоб вийти на конструктивне змістовне рішення у наближенні ведення українського бізнесу до європейських стандартів».

Ксенія Ляпіна, зокрема, зазначила, що у дерегулюванні пробірного контролю, на якому наголошували учасники зустрічі, Державна регуляторна служба стане для ювелірів надійним партнером. Напрацьовані ювелірним бізнесом конкретні пропозиції будуть розглядатися на спеціальній робочій групі, що планується створити при Службі, кінцевим продуктом якої, мають стати дерегулятивні акти галузі.

 

Додатково: Формуються профільні робочі групи при Державній регуляторній службі

 

 

версія для друку