українська російська англійська
Пишаюся мужністю українських військових та професійністю лікарів, - Олександр Квіташвілі
23.01.2015 | 17:28
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Пишаюся мужністю українських військових та професійністю лікарів. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі під час перебування в Дніпропетровській обласній лікарні ім. І.І. Мечникова.

У рамках робочого візиту на Дніпропетровщину Олександр Квіташвілі відвідав поранених захисників Вітчизни, які перебувають у лікарні, ознайомився з умовами їх перебування, поспілкувався з пацієнтами та персоналом лікарні, відвідав відділення інтенсивної терапії, де лікуються найважчі хворі, поцікавився забезпеченістю ліками і медичним обладнанням, довідався, яким чином здійснюється координація із військовими медиками.

За словами головного лікаря закладу Сергія Риженка, нині в закладі на лікуванні перебувають понад 100 пацієнтів з числа військовослужбовців та цивільних, які були поранені чи травмовані в зоні проведення антитерористичної операції. Всі вони, завдяки підтримці держави, місцевої влади та волонтерів, забезпечені усіма необхідними лікарськими засобами для стаціонарного лікування та реабілітації. Персонал лікарні налагодив тісну співпрацю з військовими медиками, обласним департаментом охорони здоров’я, службою екстреної медичної допомоги. Загалом з початку проведення АТО медики Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова надали медичну допомогу понад 900 пацієнтам.

«Я знаю, що фактично основною базою для лікування постраждалих від військових дій терористів на Сході України стала лікарня Мечникова. Я пишаюся самовідданістю та професійністю медиків закладу, які зуміли в надскладних умовах налагодити чітку координацію усіх медичних служб з логістики та лікування постраждалих. Я упевнений, що вміння приймати швидкі та ефективні рішення стануть у нагоді дніпропетровським медикам й у реформуванні медицини», - констатував Олександр Квіташвілі.

Міністр охорони здоров’я України після огляду хворих подякував пораненим військовим за гідне виконання обов’язків та за їх готовність боротися за Українську Незалежність і побажав швидкого одужання. Окрему подяку він висловив лікарям за професійне та чуйне ставлення до особливих пацієнтів, а волонтерам – за небайдужість.

Під час робочої поїздки до Дніпропетровської області Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі відвідав базовий військовий госпіталь області, клініку сімейної медицини, оперативну диспетчерську службу екстреної меддопомоги. Також зустрівся з професорсько-викладацьким складом та студентами Дніпропетровської медичної академії, з якими обговорив питання реформування медичної галузі.

 

версія для друку