українська російська англійська
Щодоби вулиці Києва охоронятимуть 1500 правоохоронців, - МВС
23.01.2015 | 17:58
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Щодоби вулиці Києва охоронятимуть 1500 правоохоронців, - повідомив заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

До складу спільних патрулів увійдуть працівники міліції, ДСО, ДАІ, співробітники недержавних охоронних структур, міліцейські підрозділи спеціального призначення, бійці Нацгвардії та курсанти Національної академії внутрішніх справ.

Сьогодні, у зв’язку із запровадженням посиленого режиму патрулювання, на Михайлівській площі м. Києва було проведено спільний інструктаж сил та засобів Київського гарнізону міліції та додаткових сил, що будуть задіяні до охорони громадського порядку.

До інструктажу було залучено понад 500 осіб: особовий склад районних управлінь, Національної гвардії України та БПСМОП «Київ-1», «Київ-2», «Січ», «Золоті ворота», співробітники ДСНС. Також, на інструктаж прибули спільні мобільні групи, автопатрулі Нацгвардії України, автопатрулі ДПС ДАІ, групи затримання УДСО та групи швидкого реагування СПМ. Інструктаж правоохоронців провели керівники МВС України та регіонального підрозділу внутрішніх справ.

Заступник глави МВС Сергій Яровий зазначив, що столичні вулиці щодоби охоронятимуть 1,5 тисячі правоохоронців. Крім того, він нагадав, що столична міліція найближчим часом отримає нові патрульні автомобілі.

Після завершення інструктажу очільник Київської міліції Олександр Терещук звернувся до особового складу, аби під час несення служби, правоохоронці дотримувалися законності, були пильними та не забували про дотримання правил особистої безпеки.

 

версія для друку