українська російська англійська
МОЗ на виконання завдання Прем'єр-міністра проведе ревізію наявних лікарських засобів на рівні кожної області
23.01.2015 | 18:30
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко взяла участь у селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Головною темою наради, на якій були присутні Секретар РНБО Олександр Турчинов, очільники МВС, СБУ, Міноборони, інших державних структур та відомств, стало обговорення додаткових заходів безпеки, яких необхідно вжити у державі з метою зміцнення її обороноздатності, забезпечення охорони життя і здоров'я безпеки громадян.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк окремо звернувся до керівництва МОЗ України щодо підготовки Міністерства до можливого загострення ситуації у державі. Він, зокрема, наголосив на необхідності провести ревізію наявних лікарських засобів на рівні кожної з ОДА, визначити ступінь їхньої забезпеченості всім необхідним та, у разі потреби, вжити відповідних заходів.

Після завершення наради т.в.о. Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко запевнила журналістів, що Міністерство докладе всіх необхідних зусиль щодо порушеного питання.

Вона також зазначила, що у першу чергу додаткової уваги потребують такі об’єкти інфраструктури МОЗ України, як склади мобілізаційного резерву, приміщення, де зберігаються лікарські засоби та товари медичного призначення, безпосередньо самі медичні заклади, заклади служби крові, центри екстреної допомоги, об’єкти виробництва лікарських засобів та перев’язувальних матеріалів, лабораторії, деякі інші об’єкти.

 

 

версія для друку