українська російська англійська
Ігор Жданов провів робочу нараду щодо забезпечення фінансування ДЮСШ
24.01.2015 | 15:07
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

У суботу, 24 січня, під головуванням Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова відбулася робоча нарада з проблемних питань забезпечення фінансування 534 ДЮСШ, які передаються на місцеві бюджети із Фонду соціального страхування.

У нараді, яка пройшла в Міністерстві молоді та спорту України, взяли участь: заступник Міністра-керівник апарату Євген Баженков, народний депутат України, заступник голови парламентського Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики та спорту Денис Силантьєв, депутат Київради, заступник голови Постійної комісії з питань сім'ї молоді та спорту Олесь Маляревич, керівники фізкультурно-спортивних товариств «Україна», «Динамо», «Колос» та «Спартак».

Під час наради було проведено аналіз поточної ситуації щодо фінансового забезпечення шкіл за тими звітами, які за попереднім дорученням Міністра, повинні надсилатися профільними управліннями обласних державних адміністрацій. В той же час, представники фізкультурно-спортивних товариств надали Ігорю Жданову додаткову інформацію з цього приводу, яка надійшла від громадськості.

Відповідно до даних моніторингу, станом на 24 січня в Закарпатській області повністю вирішено питання фінансування 8 шкіл, які раніше утримувалися за рахунок коштів Фонду соціального страхування. Відповідно до ухваленого бюджету області, ці школи продовжують функціонувати в звичному режимі.

Аналіз звітів також показав, що питання забезпечення фінансування ДЮСШ через місцеві бюджети знаходиться на стадії позитивного вирішення в таких областях: Запорізька, Полтавська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

У той же час, досі не закріплено за місцевим бюджетами ДЮСШ у Житомирській, Кіровоградській, Рівненській, Миколаївській та Сумській областях.

Під час наради Ігор Жданов також поінформував, що на його особливому контролі перебуває питання фінансового забезпечення дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які знаходяться на контрольованій українською владою території Донецької та Луганської областей.

Міністр молоді та спорту планує у понеділок, 26 січня, поінформувати Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та голову Комітету ВР з питань сім'ї, молоді та спорту Артура Палатного про підсумки наради. Окрім того, Ігор Жданов планує звернутися безпосередньо до голів обласних державних адміністрацій, де питання фінансування ДЮСШ гальмується, із вимогою вжити невідкладних заходів для позитивного вирішення ситуації.

Міністр дав доручення щотижня моніторити стан справ з цього питання та проводити робочі наради, поки усі 534 ДЮСШ не отримають належне фінансування.

 

версія для друку