українська російська англійська
Уряд ухвалить рішення про допомогу сім'ям загиблих у Маріуполі, - Арсеній Яценюк
26.01.2015 | 16:32
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України прийме рішення про надання допомоги сім’ям загиблих під час обстрілу терористами Маріуполя. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час виїзного засідання Уряду в ДСНС України у понеділок, 26 січня.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністру соціальної політики Павлу Розенку внести відповідне рішення Уряду: «Будемо приймати рішення, як і кому допомогти».

Глава Уряду доручив Донецькій ОДА провести інвентаризацію і дати конкретні техніко-економічні розрахунки необхідності відновлювальних робіт у Маріуполі, Міністерству економічного розвитку та торгівлі - подати на розгляд Уряду рішення про виділення коштів із Резервного фонду Державного бюджету.

Також, відповідно до Кодексу цивільного захисту, Державна комісія з надзвичайних ситуацій прийме рішення про мобілізацію будівельників та створення будівельних батальйонів для відновлення Маріуполя та «інших зруйнованих російськими терористами міст».

Арсеній Яценюк також повідомив, що Державна комісія з надзвичайних ситуацій також  прийматиме рішення щодо необхідності виділення та забезпечення проходження гуманітарної допомоги до постраждалих територій.

 

версія для друку