українська російська англійська
Офіційних претензій щодо якості продукції ДП "Артемсіль" від Росспоживнагляду Україна не отримувала, - Мінагрополітики
26.01.2015 | 17:45
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Підприємство «Артемсіль» та Мінагрополітики України жодних офіційних звернень і претензій до якості соляної продукції не отримували. На письмові звернення представники Росспоживнагляду поки що не надали жодних пояснень.

На ДП «Артемсіль» впроваджена і успішно функціонує міжнародна система управління якістю «ISO 9001: 2008». Крім того, соледобувне підприємство «Артемсіль» добровільно сертифікує свою продукцію в українській системі сертифікації Укрсепро і в Російській системі сертифікації ГОСТ Р. На сіль кухонну, кам’яну, харчову підприємство має в наявності всі висновки санітарно-епідеміологічної служби Міністерства охорони здоров’я України та Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини Росії. Вся продукція, що випускається відповідає вимогам українського, російського і міжнародних стандартів.

Крім внутрішнього контролю, якість відповідності контролюється в сторонніх незалежних випробувальних центрах: ДП «Донецькстандартметрологія», ДП «Харківстандартметрологія», «УкрНІІсоль», ТОВ «Центр Охорони Праці» (м. Краснодар, Росія).

Довідково

ДП «Артемсіль» має більш ніж 130 років досвіду успішної роботи з видобутку та реалізації якісної соляної продукції, яка експортується в 22 країни світу, в тому числі СНД.

 

версія для друку