українська російська англійська
Світовий банк підтвердив наміри щодо третього інвестиційного проекту з реконструкції коридору Київ-Харків
27.01.2015 | 10:04
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Світовий банк підтвердив наміри інвестувати 800 млн. дол. США в третій проект з розвитку автодорожньої сфери в Україні – ділянку Полтава-Харків дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський. Складові цього проекту та інші напрямки співпраці у ході зустрічі обговорили перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер та менеджер глобальної практики з транспорту та ІКТ, регіон Європи та Центральної Азії (Колумбія)  Хуан Гавіріа.

Переговори щодо змісту цього проекту тривали близько 6 місяців. Реконструкція ділянки Полтава-Харків буде одним з найбільших інвестиційних проектів Світового банку в Україні. Завдяки реалізації проекту автотранспортний коридор від Києва до Харкова, який має стратегічне значення для України, буде повністю оновлено.

Передбачається, що сам проект складатиметься з 2 двох частин. Перша з них – покращення дорожньої інфраструктури на ділянці у 130 км. Друга – це власне організація заходів, спрямованих на підвищення рівня безпеки руху, підтримка експлуатаційного стану дороги, впровадження системи зважувальних комплексів.

Під час зустрічі сторони також обговорили перспективи співпраці з реформування Укрзалізниці, перекваліфікації персоналу, безпеки дорожнього руху тощо.

Нагадаємо, в Україні Світовий банк є кредитором вже двох проектів з покращення автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху - реконструкції дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський. Перший проект – ремонтні роботи на ділянці від Борисполя до Лубен – вже завершено. Реалізація другого проекту – на ділянці від Лубен до Полтави – триває.

 

версія для друку