українська російська англійська
Міністр оборони на Одещині: Кожен мобілізований отримає належну підготовку, екіпірування та озброєння
29.01.2015 | 09:20
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

28 січня Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак відвідав декілька військкоматів Одещини та поспілкувався з мобілізованими громадянами, які вже найближчими днями поповнять лави Українського війська.

Вислухавши усі проблемні питання, з якими довелося зіткнутися чоловікам, Міністр оборони України запевнив, що обов’язково буде вжито відповідних заходів.

«Мене надзвичайно радує, що всі ви добровільно та свідомо вирішили прийти на службу. Після обов’язкового навчання, вже у зоні бойових дій ви швидко зрозумієте на чиєму боці правда, і чому так важливий зараз ваш патріотизм», – з вдячністю сказав генерал-полковник Степан Полторак.

Він ще раз наголосив, що кожен мобілізований отримає належну підготовку, екіпірування та озброєння. А також висловив упевненість, що «у нас велике майбутнє, адже наша країна – земля відданих патріотів».

Очільник вітчизняного оборонного відомства закликав всіх працівників військкоматів  зробити висновки із помилок, допущених під час попередніх хвиль мобілізації, аби грамотно, виважено та злагоджено провести четверту хвилю.

«Під час виконання державного завдання – мобілізації, не може бути помилок, адже від того, на скільки кваліфіковані та вмотивовані фахівці поповнять лави війська залежить наше спільне майбутнє», - наголосив Міністр оборони України

 

 

версія для друку