українська російська англійська
Уряд підпорядкує Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Міністерству оборони, - Арсеній Яценюк
29.01.2015 | 16:06
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України прийме рішення про виведення Військового інституту телекомунікацій та інформатизації зі складу Державного університету телекомунікацій. Про це повідомив у четвер, 29 січня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, спілкуючись із курсантами цього вишу.

«Щоб ви безпосередньо підпорядковувалися Міністерству оборони і кували кадри для українських Збройних Сил. Щоб ви були самостійним інститутом і над вами не було надбудови у вигляді Державного університету телекомунікацій», - зазначив він.

Таке саме рішення, за словами Глави Уряду, приймається Кабінетом Міністрів і щодо Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

Такий крок дасть можливість кошти, отримувані інститутом із державного бюджету, від перекваліфікації й додаткового навчання  – що, за інформацією начальника інституту, становить майже 19 мільйонів гривень, – розподіляти безпосередньо в інституті, формувати його матеріально-технічну базу «і робити все, щоб інститут випускав фахові і потужні кадри», наголосив Глава Уряду.

Арсеній Яценюк зазначив, що зверне окрему увагу на цей навчальний заклад західних партнерів і країн членів НАТО, в тому числі і в питаннях технічної і матеріально-технічної допомоги.

Він нагадав, що вчора в Україні був відкритий контакт-центр НАТО. Раніше НАТО на своєму саміті прийняло рішення відкрити для України 5 трастових фондів. «Два трастових фонди стосуються безпосередньо вас: це забезпечення кібербезпеки і це логістика в Збройних Силах».

 

 

версія для друку