українська російська англійська
Держфінінспекція в Дніпропетровській області за 2014 рік відшкодувала втрат на 120 млн. грн.
30.01.2015 | 10:07
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом 2014 року фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 120 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 268 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури, розпочато 63 досудові розслідування та вручено 16 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 124 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

До суду пред’явлено 120 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 283 млн. грн.

За вчинені фінансові порушення 861 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 131 – до дисциплінарної та матеріальної. Ще 9 осіб звільнено із займаних посад.

 

 

версія для друку