українська російська англійська
Перші претенденти на роботу в патрульній службі розпочали тестування
30.01.2015 | 12:35
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Кандидати мають півтори години на вирішення спеціально розробленого тесту. По закінченні тестування претендент одразу побачить свою оцінку. Участь у відкритті другого туру відбору взяли глава МВС Арсен Аваков та його перший заступник Ека Згуладзе.

Тестування стартувало на базі Національної академії внутрішніх справ. Сьогодні в ньому візьмуть участь близько півтори сотні кандидатів на службу. Їм  запропонували тест, розроблений спеціально для того, щоб оцінити загальні здібності претендентів.

Подібний тест широко використовується в багатьох країнах світу: США, Канаді, Великобританії тощо. Він не вимагає ніяких спеціальних знань із правоохоронної тематики. У кандидатів буде півтори години для того щоб відповісти на 60 запитань в електронному вигляді та скласти іспит.

Запитання тесту орієнтовані на те, щоб перевірити здібності майбутніх патрульних правоохоронців до логічного та аналітичного мислення, а також перевірити комунікативні навички, які знадобляться майбутнім працівникам у повсякденній роботі. Одразу ж по закінченні тестування претендент побачить на екрані монітора, скільки правильних відповідей він дав.

Кандидати, які пройдуть цей етап, будуть допущені до наступного туру. У ньому передбачені  іспит з фізичної підготовки, медичний огляд, тест MMPI (психологічний тест, який складає профіль особистості) та співбесіда.

Керівники МВС підкреслили, що відбір проходитиме на конкурсній основі. Відтак, усі кандидати матимуть рівні шанси, щоб потрапити до лав новостворюваного підрозділу столичної патрульної служби.

 

 

версія для друку