українська російська англійська
МЗС України готове до участі у засіданні контактної групи в Мінську у будь-який час
30.01.2015 | 14:15
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Міністерство закордонних справ України готове брати участь у засіданні тристоронньої контактної групи в Мінську, яке може відбутися у цю п’ятницю, або суботу.

Про це повідомила заступник Міністра закордонних справ із питань європейської інтеграції Олена Зеркаль перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України 30 січня 2014 року.

«МЗС готове до засідання тристоронньої контактної групи… Попередньо є домовленість про проведення засідання сьогодні-завтра. Ми готові у будь-який час», - наголосила заступник Міністра.

За її словами, група чекає на погодження документа, який буде розглядатися під час засідання тристоронньої контактної групи. «Документ стосуватиметься виконання Мінських домовленостей, відведення техніки», - уточнила Олена Зеркаль.

Вона також нагадала, що останній тиждень відзначився безпрецедентною активністю усіх міжнародних організацій щодо обговорення ситуації в Україні. Так, була прийнята резолюція Парламентської Асамблеї Ради Європи, прийняті висновки Ради ЄС у закордонних справах щодо ситуації в Україні. Крім того, відбулося засідання Ради Безпеки ООН, позачергове засідання ОБСЄ та засідання комісії Україна-НАТО.

«На всіх цих міжнародних майданчиках обговорювалися питання щодо ролі і негативного впливу Росії на ситуацію, яка відбувається на Сході України. Усі міжнародні організації визнали участь Росії в ескалації конфлікту. Зараз відбувається підготовка ще висновків до Ради міністрів закордонних справ, яка має відбутися 9 лютого, на якій також розглядатимуться питання щодо посилення секторальних санкцій і розширення переліку осіб, до яких застосовуватимуться санкції», - підкреслила заступник Міністра.

версія для друку