українська російська англійська
Зорян Шкіряк перевірив умови проживання та забезпечення нацгвардійців на фронті
31.01.2015 | 14:25
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Під час візиту на Південний фронт, радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк багато спілкувався з бійцями. Ознайомився з фронтовими умовами проживання бійців та забезпечення їх усім необхідним.

«У нацгвардійців з цим все гаразд. Якісне харчування, теплі і сухі бліндажі, повні комплекти зимового одягу, зброя і бронежилети. Рубежі достатньо міцно укріплені залізобетоном та металевими слябами», - запевняє Зорян Шкіряк.

Говорячи про командира військ угрупування Національної Гвардії генерал-майора Володимира Кондратюк, то він з першого дня в АТО. Пройшов Амвросієвку, Савур-Могилу та ін.. Виходив з оточення. І сьогодні, він щодня на передовій знаходиться поруч зі своїми бійцями.

Варто зазначити, що нацгвардійці стоять в кількох опорних пунктах на найважчих і найнебезпечніших ділянках південного фронту. Вони перекривають дорогу Новоазовськ-Маріуполь та кілометри прилеглих територій в районі Талаківки-Сартани-Гнутово.

«Це найбільш вірогідний напрямок можливого наступу і спроби прориву ворожих сил на Півдні, - зазначає Зорян Шкіряк. – Тривають щоденні обстріли з систем залпового вогню, ствольної артилерії, мінометів терористів. Втім, настрій бійців на найвищому рівні. Рвуться в бій. Готові бити ворога і гнати агресора з нашої країни.

За словами радника Міністра внутрішніх справ, активно працює спецназ та розвідка Нацгвардіі, з виявлення коректувальників та диверсійних груп ворога. Чітко налагоджено взаємодію з артилерією ЗСУ, котрі миттєво наносять удари по терористам, в разі їхніх атак. Позиції сил АТО посилено важким озброєнням, танками, бронетехнікою. Є навіть своя швидка з екіпажем, що цілодобово чергує на передовій.

«Найголовніше - командири бойових підрозділів (підполковники і полковники), на чолі з генералом Кондратюком, постійно знаходяться на фронті, живуть в бліндажах разом з бійцями, разом з хлопцями харчуються. Це достойно поваги і прикладу наслідування. Настрій у нацгвардійців бадьорий і переможний! З такими Воїнами Світла ми приречені на перемогу!», - запевняє Зорян Шкіряк.

 

версія для друку