українська російська англійська
Українські студенти-біатлоністи вибороли "золото" та "срібло" на зимовій Універсіаді-2015
31.01.2015 | 15:49
Прес-служба Міністерства освіти і науки

31 січня в Біатлонному центрі словацького міста Осрблі фінішувала чоловіча гонка. Чоловічу гонку з масовим стартом на дистанції 15 кілометрів з чотирма вогневими рубежами виграв студент Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький (1988 р. н., майстер спорту). Чемпіонський результат спортсмена – 43 хвилини 17,1 секунди.

Срібну медаль здобув студент Сумського державного університету Дмитро Русинов (1990 р. н., майстер спорту). Він прийшов на фініш через 43 хвилини 28,1 секунди. У Дмитра Русинова – три промахи (1-1-1-0). Саме після останнього вогневого рубежу (стоячи) Віталій і Дмитро разом вирушили до фінішу. Адже решта суперників набагато відстала від українських біатлоністів. Третім фінішував росіянин Юрій Шопін – 43 хвилини 46,6 секунди – 5 промахів (0-3-1-1-).

Решта наших студентів фінішувала з такими показниками: 10 місце. Руслан Ткаленко  ‑ 45 хвилин 09,7 секунди (8 промахів – 0-2-3-3), 17 місце. Олексій Кравченко – 46 хвилин 39,5 секунди.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник привітав Віталія Кільчицького та Дмитра Русинова із здобуттям золотої та срібної медалі та побажав українським студентам подальших успіхів у навчанні та вдалих спортивних фінішів на міжнародних турнірах.