українська російська англійська
Відбулася зустріч міністрів енергетики України та Грузії
31.01.2015 | 17:01
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

31 січня 2015 р. у Києві Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин зустрівся з Віце-прем`єр-міністром, Міністром енергетики Грузії Кахою Каладзе.

У рамках зустрічі міністри обмінялися інформацією про стан справ у паливно-енергетичному комплексі обох країн та обговорили можливі напрямки співробітництва.

У вступній промові Володимир Демчишин підкреслив важливість підтримки Грузії на етапі впровадження реформ в Україні. «Надзвичайно важливо зробити кроки, особливо в енергетиці, щоб найближчим часом ми могли провести ключові зміни, які дозволять забезпечити Україну якісними енергетичними продуктами. Досвід Грузії для нас зараз дуже важливий», - наголосив Міністр.

Володимир Демчишин розповів Кахі Каладзе про виконання Україною своїх зобов`язань перед Європейським Енергетичним Співтовариством, зокрема щодо імплементації Третього енергетичного пакета, і додав, що це дуже гарний стимул для запровадження реформ, які конче потрібні українській енергетиці.

Сторони також обговорили стан реалізації проектів з транспортування Каспійського газу до Європи, зокрема проекти AGRI та TANAP.

За результатами зустрічі Міністр повідомив: «Ми встигли проговорити питання співробітництва у нафтогазовій галузі, обміну досвідом щодо транспортування газу та в електроенергетичній сфері. Існує багато напрямків співробітництва, які цікавлять і Україну, і Грузію».

У зустрічі з української сторони також взяли участь заступник Міністра Ігор Діденко, голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, голова правління «Укртранснафта» Олександр Лазорко та інші.

 

версія для друку