українська російська англійська
Для проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" у МОН створено головний штаб
31.01.2015 | 18:22
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Міністерством освіти і науки створено головний штаб з підготовки та проведення змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

Штаб очолює Міністр освіти і науки України Сергій Квіт; до його складу також увійшли представники Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Товариства сприяння обороні, громадських організацій, які займаються патріотичним вихованням молоді та ін.

«Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з дітьми та учнівською молоддю і проводиться з метою їх військово-патріотичного виховання в дусі відданості Батьківщині та українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей, набуття учнями знань, умінь і навичок, необхідних захиснику Вітчизни. Гра спрямована на формування у дітей морально-психологічних якостей: доброчинності, мужності, сміливості, рішучості, наполегливості, дисциплінованості на основі відновлених козацьких традицій.

Минулого року обласні етапи гри активно пройшли у Вінницькій, Волинській, Житомирській Дніпропетровській, Закарпатські, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях та м. Київ. Завдяки такому поширенню гри, зростанню інтересу до неї серед дітей МОН ініціювало проведення всіх етапів гри щорічно, про що в Положення про гру внесено відповідні зміни.

Проведення ІІІ (Всеукраїнського) етапу заплановано на серпень 2015 року. Наразі опрацьовується новий формат його проведення у вигляді рейд-походу, маршрут якого передбачається прокласти територією Чернігівської, Сумської та Полтавської областей.

 

версія для друку