українська російська англійська
У лютому в Україні відбудеться низка торгів із продажу земельних ділянок та прав на них
02.02.2015 | 10:04
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВП ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

У лютому поточного року головні управління Держземагентства в областях та місцеві органи влади проведуть низку торгів з продажу земельних ділянок та прав на них. Про це повідомляє Управління ринку та оцінки земель Держземагентства України.

Так, 3 лютого Головне управління Держземагентства у Хмельницькій області організовує проведення торгів з продажу права оренди на земельну ділянку державної власності площею 68,93 гектара. Стартовий розмір річної орендної плати – 4% від нормативної грошової оцінки. Строк оренди – 20 років. Виконавцем земельних торгів визначено Земельно-аграрний центр “КАРАТ”.

На 24 лютого оголошено про проведення земельних торгів з продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у Дніпропетровській та Рівненській областях.

Зокрема, Головне управління Держземагентства у Дніпропетровській області виставляє на торги право оренди на 2 земельні ділянки загальною площею 55,6039 гектара. Стартовий розмір річної орендної плати становить 4% від нормативної грошової оцінки. Термін оренди – 7 років. Виконавцем торгів визначено Приватне підприємство “Фірма “СОМГІЗ”.

На Рівненщині Головне управління Держземагентства в області виставляє на торги право оренди на 2 земельні ділянки загальною площею 33,1994 гектара зі стартовим розміром річної орендної плати – 4% від нормативної грошової оцінки та строком оренди 20 років. Виконавцем цих торгів буде Рівненська регіональна філія “ДП “Центр ДЗК”.

Крім того, протягом лютого відбудеться низка земельних аукціонів, які  проведуть місцеві органи влади.

Зокрема, у м. Києві аукціони заплановані на 11, 18 та 25 лютого. На кожен з них виставляється по 6 лотів

Проведення земельних торгів заплановане також у 15 областях, серед яких Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька області.

Оголошення про проведення цих аукціонів розміщено на сайті Держземагентства України у розділі “Земельні торги”.

 

версія для друку