українська російська англійська
Терористи маскують вибухівку в дитячих іграшках, - Арсеній Яценюк
02.02.2015 | 15:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив провести широку інформаційну кампанію щодо можливої небезпеки через замасковані вибухові пристрої: «Під що маскують вибухівку, як її маскують і куди дзвонити, якщо знайдені будь-які предмети, що викликають підозру». Про це він сказав у понеділок, 2 лютого,  на виїзному засіданні Державної комісії з надзвичайних ситуацій у Запоріжжі.

Арсеній Яценюк продемонстрував фотокартки вибухових пристроїв, вилучених ДСНС у Слов'янську, Лисичанську та інших територіях. На фото, зокрема, вибухівка, яку маскували в коробці цукерок, у різних дитячих іграшках: ляльці, іграшковій машинці, - у книжці, яку виявили в дитячому парку відпочинку в Слов’янську: «Це ще один факт, до чого дійшли російські терористи».

Глава Уряду звернувся до Голови ДСНС та всіх членів Державної комісії з надзвичайних ситуацій: «Особливе завдання – це інформування населення. По всіх областях - розіслати ці фотокартки й інструкції, як себе поводити».

Арсеній Яценюк підкреслив, що необхідна широка інформаційна кампанія, в першу чергу на територіях, прилеглих до зони проведення антитерористичної операції.

 

 

 

версія для друку