українська російська англійська
Арсеній Яценюк доручив невідкладно закупити додаткову техніку для ДСНС
02.02.2015 | 15:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій невідкладно закупити додаткову техніку для ДСНС. Про це він сказав на засіданні Державної комісії з надзвичайних ситуацій в Запоріжжі у понеділок, 2 лютого.

Він нагадав, що для цього в бюджеті передбачено 200 мільйонів гривень: «Закупити пожежну і, якщо є необхідність, - додаткову техніку для Служби з надзвичайних ситуацій. Ваша проблема – знайти дешеву і якісну техніку, моя проблема – знайти гроші на це. Кожен вирішує своє».

Окрім того, Арсеній Яценюк зазначив, що зараз в ДСНС є лише один літак санітарної авіації. Він наголосив на необхідності невідкладно облаштувати ще один такий літак на базі АН-26 на  ДП «ЗАВОД 410 ГА», а також придбати санітарний гелікоптер.

Він також нагадав, що під час евакуації жителів із зони АТО семеро людей було поранено внаслідок обстрілу автобусів терористами.

Арсеній Яценюк доручив передати в Службу з надзвичайних ситуацій броньований КрАЗ для евакуації жителів із зони антитерористичної операції.

На засіданні Державної комісії з надзвичайних ситуацій у Запоріжжі, Арсеній Яценюк додав, що зведені дані про вартість і терміни добудови таких об'єктів отримає Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Після цього, наголосив Глава Уряду, необхідно буде «фактично розробити програму по фінансуванню добудови цих об'єктів для розміщення тимчасово переселених осіб»: «Ми разом із банківським сектором подумаємо, як вирішити питання фінансування і видачі довготермінового кредиту». 

 

версія для друку