українська російська англійська
Глава Уряду доручив розробити комплекс заходів щодо сповіщення при надзвичайних ситуаціях та навчань з цивільної оборони
02.02.2015 | 16:36
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив розробити комплекс заходів щодо сповіщення населення у випадку надзвичайних ситуацій та провести навчання з цивільної оборони у навчальних закладах, підприємствах та організаціях.  Про це Глава Уряду сказав на виїзному засіданні Державної комісії з надзвичайних ситуацій в Запоріжжі у понеділок, 2 лютого.

Він наголосив на необхідності шукати ефективні варіанти сповіщення.

Арсеній Яценюк підкреслив, що необхідно укласти відповідні угоди з мобільними операторами, «щоб вони в обов’язковому порядку надавали інформацію по цивільній обороні і виконували свою функцію сповіщення»: «Є телебачення, радіостанції, в тому числі локальні. І все одно потрібна подача провідного сигналу, тому що у випадку надзвичайної ситуації частина радіосигналу може бути втрачена».

Прем’єр-міністр доручив Голові Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергієві Бочковському разом із Міністерством освіти і науки та  Міністерством внутрішніх справ в швидкому порядку опрацювати питання навчань з цивільної оборони: «У першу чергу навчання в школах, і друге – у навчальних закладах, на підприємствах, в установах і організаціях».

Він наголосив на необхідності широкого поширення «простої і зрозумілої інфографіки». «Це дешевше і ефективніше. Так само - інфографіка в Інтернеті. Тому що люди не будуть сидіти годинами і слухати лекції. Інформація повинна бути коротка, зрозуміла і в першу чергу візуальна».

 

версія для друку