українська російська англійська
Відбір проектів з відновлення зруйнованої інфраструктури Сходу України проводитимуть у рамках Українсько-німецької Групи високого рівня, - Геннадій Зубко
03.02.2015 | 16:20
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Весною, у другій половині березня або на початку квітня цього року у Києві планують провести засідання Українсько-німецької Групи високого рівня з питань економічного співробітництва. До цього часу українська сторона планує вийти на підписання Рамкової угоди з Кредитною установою з відбудови KfW Федеративної Республіки Німеччина. Це наступний крок у реалізації спільної заяви між Урядом України та Федеративним Урядом ФРН про надання кредитних гарантій у розмірі 500 млн. євро для фінансування робіт з відновлення зруйнованої  інфраструктури  в Луганській  та Донецькій областях. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко після зустрічі з Федеральним міністром економічного співробітництва і розвитку Гердом Мюлером.

«Надання 500 млн. євро під гарантії Уряду ФРН здійснюватиметься шляхом кредитування за участю Кредитної установи з відбудови KfW. З цією метою Міністерство економічного розвитку і торгівлі має укласти рамкову угоду з KfW. Відбір проектів здійснюватиметься спільною робочою групою, яка діятиме в рамках Українсько-німецької Групи високого рівня», - поінформував Геннадій Зубко.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України затвердив Віце-прем’єр-міністра України — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Головою Української частини Українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва. Відповідне розпорядження Уряд схвалив 29 грудня 2014 року (№ 1283-р).

   

версія для друку