українська російська англійська
Українська залізнична швидкісна компанія привітала свого п'ятимільйонного пасажира
03.02.2015 | 17:44
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Сьогодні, 3 лютого 2015 року, на столичному вокзалі залізничники урочисто зустріли та привітали п’ятимільйонного пасажира Української залізничної швидкісної компанії, який подорожував поїздом Інтерсіті+ № 739 Кривий Ріг – Київ. Щасливий ювілейний квиток на поїзд «Тарпан» виробництва Крюківського вагонобудівного заводу придбала студентка педагогічного інституту з Кривого Рогу Христина Романова.

Урочисто привітати свого п’ятимільйонного пасажира та вручити йому подарунки на київський вокзал завітали директор Української залізничної швидкісної компанії Леонід Лобойко, заступник Міністра інфраструктури України Олександр Кава, директор з організації пасажирських перевезень Укрзалізниці Володимир Міхієнко, начальник департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення Укрзалізниці Ігор Бреус, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, представники КВБЗ, компанії Hyundai та ЗМІ.

Директор УЗШК Леонід Лобойко привітав Христину Романову та вручив їй сертифікат на безкоштовну поїздку швидкісними поїздами у двох напрямках на будь-яких маршрутах. Сертифікатом вона зможе скористатися у зручний час до травня цього року, а також дівчина отримала цінний подарунок – ноутбук.

«Дуже приємно, що п’ятимільйонного пасажира було визначено саме з нового поїзда, нового швидкісного маршруту Кривий Ріг – Київ, і я дуже вдячний пасажирам, що вони користуються нашими поїздами. З цієї нагоди із задоволенням вручаю сертифікат, який дає право безкоштовно проїхати туди і зворотно поїздами Інтерсіті + або Інтерсіті», –  зазначив Леонід Лобойко. Вручаючи Христині Романовій ще один подарунок – ноутбук, директор УЗШК Леонід Лобойко висловив сподівання, що вона зможе вже незабаром користуватися ним і під час подорожі в швидкісних поїздах, оскільки в планах компанії є запровадження wi-fi зв’язку в поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+.

Христина Романова отримала привітання також від заступника Міністра інфраструктури України Олександра Кави, який зазначив, що послуги швидкісних поїздів, які з’явилися на українських залізницях понад три роки тому, здобувають популярність у дедалі більшої кількості пасажирів.

«Ми  фіксуємо збільшення населеності поїздів, працюємо над розвитком мережі швидкісних маршрутів і використовуємо при цьому клієнтоорієнтований підхід», – наголосив Олександр Кава.  Він також повідомив, що саме цей електропоїзд «Тарпан» виробництва Крюківського вагонобудівного заводу, який привіз до столиці п’ятимільйонного пасажира, у 2015 році має пройти випробування на українських магістралях на швидкість руху до 200 км/год.

«Ми сподіваємося, що у цьому році нам вдасться отримати сертифікат на швидкість руху даного електропоїзда до 200 км/год. Це буде великим поштовхом у подальшому розвитку вітчизняного вагонобудування. Тим самим ми покажемо, що Україна здатна виготовляти електропоїзди для високошвидкісного руху»,  підкреслив заступник Міністра інфраструктури України.

Від імені Укрзалізниці п’ятимільйонного пасажира Української швидкісної компанії привітав директор з організації пасажирських перевезень Укрзалізниці Володимир Міхієнко. Він привітав не тільки пасажирів з цифрою 5 мільйонів, а й усіх співробітників Української залізничної швидкісної компанії, яка за такий короткий час перевезла стільки пасажирів.

«Це досить  успішний проект, який і надалі буде активно розвиватися, і я впевнений, що цифра 5 мільйонів вже через кілька років набагато збільшиться», – підкреслив директор з організації пасажирських перевезень Укрзалізниці.

Зі свого боку Христина Романова подякувала залізничникам за усі привітання і несподівані подарунки. В інтерв’ю журналістам вона повідомила, що подорожує поїздами Інтерсіті + вперше і задоволена комфортом. Тому обов’язково скористається подарованим сертифікатом на безкоштовну поїздку. На якому саме маршруті, – дівчина ще не вирішила.

Довідково

Українська залізнична швидкісна компанія на теперішній час експлуатує 12 пар швидкісних поїздів категорії Інтерсіті+ та Інтерсіті: 10 швидкісних електропоїздів Hyundai Rotem HRSC 2 та 2 швидкісні електропоїзди ЕКр-1 «Тарпан» виробництва ПрАТ «КВБЗ». Увесь рухомий склад компанії має робочі швидкості руху до 160 км/год.

 

версія для друку