українська російська англійська
Реформи в Україні й імплементація Угоди про асоціацію з ЄС - головні теми зустрічі А. Абромавичуса та П. Балаша
03.02.2015 | 19:52
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Підготовка до донорської конференції, подальші дії українського Уряду з реформування країни й заходи з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС - були головними темами 3 лютого на зустрічі Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса з керівником групи підтримки України Петером Балашем і Крістіаном Даніельсоном, Генеральним директором Директорату Європейської Комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення.

Коментуючи зроблене і план дій на найближчу перспективу, Міністр зауважив: у підготовці до проведення конференції наразі найважливіше - із сотень пріоритетів виокремити невідкладні напрями. Айварас Абромавичус наголосив, що необхідно прискорити реформи в країні, а стосовно імплементації положень Угоди про асоціацію, відзначив потребу в скоординованості дій.

«Значна частина нашого успіху в інтеграції залежить від імплементації європейських стандартів. Технічні регламенти, приміром, уже пройшли Парламент без проблем. Ми намагаємося винайти креативні рішення, аби прискорити процеси», - сказав Міністр.

Під час зустрічі було також зазначено, що в плані дій, представленому Президентові, усю інформацію щодо кроків з імплементації Угоди про асоціацію систематизували й поділили на дві частини: що зроблено й що не вдалося зробити. Окрім того, виокремлено критичні питання, які мають бути вирішені протягом трьох наступних місяців.

 

версія для друку