українська російська англійська
Міністр інфраструктури провів зустріч з Послом Грузії в Україні
04.02.2015 | 10:24
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський та Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба домовилися розвивати нові напрямки співпраці у секторі пасажирських перевезень.

У ході зустрічі, яка відбулася у Міністерстві, сторони підкреслили, що наразі жодних проблем з транспортним сполученням між країнами немаєдвосторонні авто- та авіаперевезення максимально лібералізовані та цілком задовольняють сучасні потреби, розвивається залізнично-поромне сполучення.

Однак, як зауважив Посол, у 2014 році Грузію відвідали на 17 тисяч українців більше, ніж у 2013 році, а тому є потенціал для започаткування нових спільних проектів з розвитку пасажирського сполучення, зокрема Грузія зацікавлена у відновленні руху пасажирських суден між грузинськими та українськими портами, й потенційно, після впровадження безвізового режиму з країнами ЄС, продовженні такої лінії до портів Туреччини і Болгарії.

Міністр інфраструктури України та Посол Грузії в Україні домовилися опрацювати більш детально ці та інші пропозиції для співпраці в рамках робочої групи з питань транспорту, засідання якої українська сторона запропонувала провести вже у І кварталі цього року, а також у ході українсько-грузинської економічної комісії (орієнтовно червень поточного року).

"Дуже приємно, що в транспортній сфері між Україною і Грузією немає проблем. Ми намагаємося діяти швидко. Кожен заступник Міністра відповідає за певний транспортний напрямок – разом ми будемо й далі розвивати співпрацю з грузинськими колегами. Сподіваюся, на прикладі нашої співпраці, з використанням цього позитивного досвіду вдасться зміцнити відносини у транспортній сфері з іншими державами-партнерами", - сказав Андрій Пивоварський.

 

версія для друку