українська російська англійська
Руслана Коржа призначено заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України
05.02.2015 | 09:13
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Під час засідання Кабінету Міністрів 4 лютого заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України призначено Руслана Коржа, який буде опікуватися питаннями управління державною власністю та промисловою політикою.

Новопризначений посадовець має значний досвід розробки стратегій розвитку й реформування великих компаній в різних секторах економіки (у галузі інфраструктурних проектів, авіаіндустрії, транспорту та промислового виробництва) в Україні, США, Канаді та Великій Британії. Зокрема, протягом восьми років він обіймав посаду керуючого партнера по країнах СНД провідної міжнародної консалтингової компанії A.T. Kearney. Серед іншого, упровадив чимало проектів із поліпшення організаційних структур і збільшення ефективності роботи компаній.

Руслан Корж отримав ступінь магістра бізнесу (MBA) в одній з найкращих бізнес-шкіл світу - Kellogg School of Management і диплом спеціаліста Київського Інституту Міжнародних Відносин за спеціальністю “Міжнародні економічні відносини”.

Позаяк у рамках реформування Міністерства відбувається оптимізація структури, призначення керівного складу здійснюється відповідно до нових викликів у роботі Міністерства. Обираючи заступника, Міністр передусім зважав на такі критерії, як професіоналізм, досвід упровадження змін, можливість досягати результату за умови обмежених ресурсів і налагоджувати командну роботу, а також навики управління в умовах реформування структури організацій.

Для попереднього перегляду претендентів залучили найвідоміші компанії з пошуку кадрів, а кінцевий відбір кандидатів провів особисто Міністр.

версія для друку