українська російська англійська
ДСНС: З Донеччини вчора вивезено 291 особу
05.02.2015 | 09:22
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

У містах Донецької області, що протягом останніх днів піддаються постійному обстрілу з боку терористів, продовжуються заходи щодо організації вивозу людей із небезпечної зони.

Так, 4 лютого з міст Авдіївка, Дебальцеве та Світлодарськ   рятувальниками ДСНС України  вивезено 291 чоловік, з них 33 дитини та  5 людей, які не можуть самостійно пересуватися. А саме: з міст Дебальцеве та Світлодарськ вивезено 207 чоловік, з них 21 дитина, з міста Авдіївка - 84, з них 12 дітей та 5 людей, що не могли самостійно пересуватися.

Всього, починаючи з 28 січня по 3 лютого з міст Авдіївка, Дебальцеве та Світлодарськ рятувальниками було вивезено 2 тис. 856 осіб, з них 683 дитини та 65 осіб, які не можуть самостійно пересуватися.

Для зустрічі людей, які вивозяться із небезпечної зони у Донецькій області, підрозділами ДСНС розгорнуто пункти зустрічі на залізничних вокзалах в містах Слов’янськ та Костянтинівка, де надається інформаційна, медична та інші види допомоги, а також  психологічна підтримка. Особи, які переміщуються, безкоштовно забезпечуються квитками для проїзду в межах України.

Протягом 4 лютого зареєстровано на пунктах прийому 423 особи, з них 40 дітей. Після того,  як люди визначились із подальшим місцем переміщення, обрали конкретний регіон та запропоноване тимчасове житло, їх безкоштовно  доставляють до місця майбутнього проживання.

Дякуючи злагодженій взаємодії рятувальників та волонтерських організацій, а також за підтримки органів влади, з міст та селищ Донецької області, які регулярно зазнають обстрілів з боку терористів, організована відправка залізним сполученням 266 людей, з них 19 дітей до міст Київ,  Харків, Дніпропетровськ, Лозова, Полтава, Миргород, Дружківка, Ізюм, Суми, Запоріжжя, Одеса, Конотоп, Путівель.

Продовжується  робота щодо доставки гуманітарної допомоги  населенню в міста Донецької області.

Організовано доставку вантажу гуманітарної допомоги до населення міста Дебальцеве, а саме:  продукти харчування (23 тони), близько 1,5 тисячі буханок хліба, питна вода, а також теплі ковдри, матраци, подушки та будівельні матеріали. Також надійшла гуманітарна допомога від Червоного Хреста – близько 1,5 тонн продуктів харчування (продуктові набори)

Також до міста Дебальцеве всього доставлено 10 генераторів та 20 печей на твердому паливі, які наразі працюють в місцях масового скупчення людей, в лікарнях, школах, в бомбосховищах. Також вирішене питання доставки пального для роботи генераторів.

До міста Родинське (Красноармійський район) людям, які самостійно виїхали з міста Авдіївка, відправлено: питна вода – 600 л, ковдри – 60 шт., гігієнічні набори – 58 шт., м’ясні та рибні консерви – 100 кг, 15 продовольчих наборів.

До проведення аварійно-рятувальних робіт, заходів з доставки обладнання та майна, вивезення людей з міст Авдіївка, Дебальцеве, Світлодарськ, Родинське та забезпечення роботи транзитних пунктів було залучено 187 осіб та 34 одиниці техніки, у тому числі від ДСНС - 105 осіб особового складу та 27 од. техніки.

 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЛУГАНСЬКОЇ ТА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ!

Якщо Ви бажаєте виїхати із небезпечної зони, звертайтесь до місцевих органів влади, або координуйте свої дії з Державною службою України з надзвичайних ситуацій за телефоном  101 або  (044) 247-30-02, а також з регіональними комісіями з техногенно-екологічної безпеки у Луганській області - (0645) 71-43-71 та у Донецькій області - (0629) 51-59-01. ВСІ ТЕЛЕФОНИ ПРАЦЮЮТЬ У ЦІЛОДОБОВОМУ РЕЖИМІ!

версія для друку