українська російська англійська
Уряд Німеччини планує виділити грант для розвитку соціальної інфраструктури на Сході України
05.02.2015 | 18:21
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Сьогодні відбулася зустріч заступника Міністра соціальної політики Валерія Ярошенка та виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій Віктора Мірошниченка з членом управлінського комітету KfW, старшим Віце-президентом Банку розвитку KfW по регіону Європи та Азії Роландом Зіллером, директор KfW бюро в Києві Гуннаром Вельцхольцом та регіональним уповноваженим по країнах Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії Філіпом фон Шверіном.

Під час зустрічі обговорено питання надання гранту Урядом Німеччини розміром 9 мільйонів євро на реалізацію проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» (Фаза V), виконавцем якого планується Український фонд соціальних інвестицій.

Заступник Міністра соціальної політики Валерій Ярошенко подякував Уряду Німеччини за допомогу та підтримку України у ці нелегкі часи. Він зазначив, що, починаючи з 2008 року, Уряд Німеччини надав чотири гранти на загальну суму 24,1 мільйонів євро для реалізації проектів «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».

«Для нас дуже важливо розвивати співпрацю для відновлення та розвитку соціальної інфраструктури Донбасу», - підкреслив Валерій Ярошенко.

У свою чергу, член управлінського комітету KfW, старший Віце-президент Банку розвитку KfW по регіону Європи та Азії Роланд Зіллер наголосив на плідній співпраці з Урядом України, зокрема, Українським фондом соціальних інвестицій.

Також він зазначив, що найближчим часом до Мінсоцполітики буде направлено проект угоди щодо надання гранту для розвитку соціальної інфраструктури.

За кошти гранту планується реалізувати низку мікропроектів на базі наступних закладів: шкіл; дитячих садків; медичних закладів, включаючи спеціалізовані (протитуберкульозні диспансери тощо), а також заклади первинної медичної допомоги; інтернатів різного профілю.

Пріоритет матимуть заклади соціальної сфери, які надають послуги для переселенців із зони АТО.

Регіони впровадження мікропроектів: райони, які наближені до меж між Донецькою, Луганською, Харківською, Дніпропетровською та Запорізькою областями. У рамках мікропроектів планується провести ремонтні роботи з акцентом на заходи з енергоефективності.

 

версія для друку