українська російська англійська
Володимир Демчишин та Посол Канади в Україні Роман Ващук обговорили питання співробітництва в енергетичній сфері
06.02.2015 | 09:20
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

5 лютого Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні паном Романом Ващуком. Під час зустрічі обговорено питання співробітництва в енергетичній сфері, зокрема в ядерній енергетиці та нафтогазовій промисловості.

Володимир Демчишин подякував Канадській стороні за підтримку України, зокрема за сприяння реформам в енергетичному секторі України, роботу канадських експертів у складі українсько-американсько-канадської робочої групи з розробки Національного плану реагування на надзвичайні ситуації у паливно-енергетичному комплексі.

Він зазначив, що минулого тижня в Міністерстві працювала українсько-американсько-канадська робоча група під головуванням Вільяма Браяна, старшого радника Міністра енергетики США, та за результатами її роботи було прийняте попереднє рішення продовжити роботу над розширенням Плану у березні цього року.

У ході зустрічі Міністр окреслив ситуацію в паливно-енергетичному комплексі країни, наголосивши, що Україна здійснює заходи щодо демонополізації економіки, приведення законодавства України у відповідність до європейських вимог щодо забезпечення прозорих тендерів, врегулювання тарифів на енергоносії та створення ринкових відносин в енергетиці. Володимир Демчишин зазначив, що ці заходи сприятимуть залученню інвестицій та досягненню енергетичної безпеки країни.

Володимир Демчишин розповів про основні напрямки реформ України в енергетичній сфері, а також приділив увагу вирішенню екологічних та соціальних проблем.

Посол Канади у відповідь запевнив у намірах Канади щодо продовження співробітництва з Україною, зокрема у сфері залучення канадських технологій та інвестицій в енергетичну галузь України.

У зустрічі від канадської сторони взяли участь Радник з торгівлі Посольства Канади в Україні Клінт Мартін,  Радник та Директор програми технічної допомоги Посольства Канади в Україні Стівен Поттер, Радник та провідний аналітик Посольства Канади в Україні Женг Жанг.

 

версія для друку