українська російська англійська
У другий етап визначення кандидатів на посаду генерального директора Укрпошти пройшло 19 осіб
06.02.2015 | 10:37
Прес-служба Міністерства інфраструктури

30 січня завершено перший етап пошуку потенційних кандидатів на посаду генерального директора Укрпошти. Всього з 16 січня надійшло 190 резюме.

За результатами кваліфікації та оцінювання поданих резюме за професійними вимогами, проведеного експертами компаній Talent Advisors, Deloitte та EBS, у другий етап пройшли 19 кандидатів. 

Відбір здійснювався, насамперед, за такими критеріями, як «управлінська зрілість» та «управління змінами». Це заявлений у вимогах досвід на посаді керівника, та досвід ефективного управління великими складно організованими компаніями. Також – уміння керувати реформами та запроваджувати різні інструменти і комплексні системи, які радикально збільшують ефективність роботи підприємств.

Остаточний список осіб, яких буде рекомендовано до розгляду на посаду, формуватиметься з тих кандидатів, які у другому турі успішно пройдуть співбесіди з заступниками Міністра та експертами компаній Talent Advisors, ЕBS та Deloitte, а далі – з Міністром інфраструктури.

Фіналістів визначатиме Міністр інфраструктури. Відомості про потенційних кандидатів на керівні посади буде розміщено на сайті Міністерства інфраструктури перед поданням на номінаційний комітет.

Водночас тривають співбесіди Міністра з кандидатами на посади генеральних директорів Укрзалізниці, аеропортів «Бориспіль» та «Львів». Список фіналістів буде розкрито та розміщено на сайті міністерства інфраструктури перед поданням на номінацій ний комітет.

Нагадаємо, Мінінфраструктури вперше проводить публічний пошук та здійснює консультації із експертами щодо кандидатів на посади очільників потужних галузевих державних підприємств. Рекомендація претендентів проходить відповідно до розробленої моделі компетенції, професійних, кваліфікаційних та етичних вимог.

 

версія для друку