українська російська англійська
Олексій Павленко на Чернігівщині наголосив на важливості інвестицій та кредитування
06.02.2015 | 11:57
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

6 лютого Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко перебуває з одноденною робочою поїздкою в Чернігівській області.

Олексій Павленко зустрівся з в. о. Голови Чернігівської облдержадміністрації Сергієм Журманом. Також за участю Міністра відбулась нарада з сільськогосподарськими виробниками Чернігівської області. Нараду розпочали хвилиною мовчання, ушанувавши пам'ять загиблих бійців в зоні АТО.

Міністр ознайомив сільгоспвиробників із основними напрямками діяльності в аграрній галузідерегуляцією, дотриманням продовольчої безпеки, експортом на ринки ЄС, Азії та, зокрема Китаю. Також були розглянуті шляхи залучення інвестицій в аграрний бізнес. Олексій Павленко наголосив, що в цьому році очікується збільшення квот для сільгоспвиробників на ринках ЄС. «Мінагрополітики веде перемовини з Нацбанком та комерційними банками щодо кредитування. Адже аграрному бізнесу потрібні довгострокові кредити на вигідних умовах», - наголосив під час наради Міністр.

Також в рамках робочої поїздки Олексій Павленко візьме участь у нараді з директорами аграрних коледжів Чернігівської області. Ознайомиться з роботою сертифікованої лабораторії з визначення якості зерна і хлібопродуктів ПАТ «Млибор». Огляне ПрАТ «Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві».

версія для друку