українська російська англійська
Ігор Жданов: "Регіональні молодіжні організації матимуть додаткові можливості для здійснення проектів, і ми працюємо над цим"
06.02.2015 | 15:48
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

«В 2015 році ми проведемо абсолютно прозорий конкурс проектів всеукраїнських молодіжних та дитячих організацій, та спробуємо долучити до нього регіональні організації», - про це Міністр молоді та спорту Ігор Жданов повідомив під час зустрічі із представниками молодіжних організацій та депутатами студентського парламенту Вінничини.

Міністерство вже має попередні домовленості із міжнародним фондом «Відродження», який працює в Україні з 1993 року, зазначив Міністр, фонд прозоро виділяє та розподіляє гранти на підтримку проектів громадських організацій.

«Зараз у конкурсі проектів можуть брати участь тільки всеукраїнські громадські молодіжні організації. Ми запропонували також залучити до конкурсу регіональні та місцеві молодіжні організації – ті, які намагаються робити та вже роблять всеукраїнські проекти. Також це можуть бути проекти кількох організацій із різних областей. Це дасть проектам цих організацій додаткові можливості для розвитку», - наголосив Ігор Жданов.

Він висловив впевненість, що до початку конкурсу вдасться внести зміни у постанову Кабінету Міністрів, яка визначає параметри відбору учасників.

Нагадаємо, що 6 лютого Ігор Жданов знаходиться із робочою поїздкою у Вінницькій області.

Міністр разом із керівництвом області відвідає низку спортивних об’єктів, зокрема Вінницьку обласну спортивну дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія», ДЮСШ №1, №5, каток льодовий клуб тощо, проведе робочу зустріч із спортивним активом області.

 

версія для друку