українська російська англійська
Рятувальники Рівненщини у складі "Мобільного консультативного пункту соціальної роботи" навчають громадян правилам безпеки життєдіяльності
06.02.2015 | 15:10
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

5 лютого рятувальники спільно з працівниками обласного територіального центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у складі постійно діючого спеціалізованого формування «Мобільний консультативний пункт соціальної роботи» зустрілися з учнями Бочаницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанського району. Співробітники ДCНС і соцпрацівники роз’яснили дітям правила пожежної безпеки і безпеки життєдіяльності у зимовий період та порядок дій у разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події.

Також школярів навчили заходам безпеки на льоду, при виявленні вибухонебезпечних предметів і під час експлуатації пічного опалення та нагрівальних електроприладів. Для кращого засвоєння отриманих знань рятувальники продемонстрували учням повчальні мультфільми та роздали застережливі листівки із правилами безпечної життєдіяльності.

Після цього група «Мобільного консультативного пункту соціальної роботи» відвідала багатодітні сім’ї у селах Мнишин, Горбаків та Подоляни. З батьками та дітьми було проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті та роздано наглядну протипожежну агітацію.

 

версія для друку