українська російська англійська
Ігор Жданов: Наше головне завдання - зберегти учнів та тренерів ДЮСШ
06.02.2015 | 15:33
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

«Одним із найбільш проблемних питань, які потребують сьогодні вирішення є переведення на місцеві бюджети тих ДЮСШ, які раніше фінансувалися із Фонду соціального страхування», - про це заявив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов 6 лютого під час зустрічі із керівництвом Вінниччини.

Міністр зазначив, що на сьогодні три області (Закарпатська, Тернопільська та Івано-Франківська) закрили повністю питання щодо фінансового забезпечення дитячо-юнацьких спортивних шкіл із місцевих бюджетів.

«Я розумію, що важко. Можливо, потрібно йти на якісь оптимізації, зменшувати управлінський персонал, бухгалтерів, директорів, але головне - зберегти учнів і тренерів. Тобто той персонал, який потім не відновиш. Сподіваюсь, що моя рідна Вінниччина також вирішить це питання», - наголосив Ігор Жданов.

Очільник спортивного відомства подякував керівництву Вінничини за роботу з молоддю, зокрема відзначивши успішну роботу молодіжного проекту «Студентський Парламент Вінничини».

«Ми повинні розвивати молодіжну політику, особливо після Майдану, коли молодь дуже активна, і енергія повинна бути направлена в мирних цілях для ефективного підвищення якості державного управління», - зауважив Ігор Жданов.

 

версія для друку