українська російська англійська
Відбулася зустріч представників місії Податково-бюджетного департаменту МВФ та АМКУ
06.02.2015 | 19:07
ПРЕС-СЛУЖБА АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

 

5 лютого 2015 року в Антимонопольному комітеті України відбулася зустріч економістів місії Податково-бюджетного департаменту Міжнародного валютного фонду з фахівцями Антимонопольного комітету України.

Участь у зазначеному заході взяли в.о. Голови Антимонопольного комітету України Микола Бараш, голова технічної місії Міжнародного валютного фонду в Україні, директор одного із підрозділів Податково-бюджетного департаменту МВФ Брайян Олден, консультант місії, співробітник лондонського офісу PriceWaterhouseCoopers Амаль Лархід, а також представники Антимонопольного комітету України.

У ході зустрічі відбулося обговорення діяльності Комітету в частині захисту та сприяння розвитку економічної конкуренції на ринках газу, електроенергії та житлово-комунального господарства України, участі конкурентного відомства в нормативному врегулюванні правил добросовісної конкуренції на цих ринках.

Представники МВФ були ознайомлені з позицією Комітету щодо надання державної допомоги суб’єктам господарювання та відповідного впливу цієї допомоги на ринки, отримали ґрунтовні роз’яснення щодо основних положень Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

Представники Комітету також розповіли про пріоритетні напрямки в подальшій діяльності органу.

Делегація від Міжнародного валютного фонду висловила вдячність за змістовну бесіду, а також підкреслила важливість ролі Антимонопольного комітету України в створенні конкурентного середовища та захисту економічної конкуренції.

 

версія для друку