українська російська англійська
Мінсоцполітики залучає досвід Литви у сфері європейської інтеграції, реформування системи надання соціальних послуг та розвитку державно-приватного партнерства
06.02.2015 | 16:01
Прес-служба Міністерства соціальної політики

5 лютого 2015 року у Вільнюсі, під час візиту української делегації до Литви, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Устименко взяв участь у зустрічах з Президентом Литви Д.Грібаускайте, представниками Постійного комітету з європейських справ та Постійного комітету із закордонних справ Парламенту Литви та засіданні українсько-литовської комісії з питань європейської інтеграції.

Окремо було проведено низку зустрічей у Міністерстві соціального захисту та праці Литовської Республіки із заступниками Міністра Г. Клімавічусом та Л. Барткевичусом.

Під час спілкування з представниками литовської сторони С. Устименко проінформував про основні напрямки урядових реформ у соціальній сфері, ініціативи керівництва Мінсоцполітики у пенсійній сфері, стосовно кроків із забезпечення адресності надання соціальної допомоги, напрямки реформування системи соціальних послуг. Окрему увагу було приділено роз'яснювальній роботі щодо напрямків та результатів діяльності Мінсоцполітики стосовно сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб, надання державних соціальних допомог, а також  соціального захисту сімей та дітей.

На рівні заступників міністрів соціальної політики обговорено напрями співробітництва на поточний рік, ознайомлення з презентацією литовської сторони щодо системи надання соціальних послуг та соціального захисту на загальнодержавному та місцевому рівнях, а також стосовно державно-приватного партнерства у сфері надання соціальних послуг. Окрім того, було обговорено підготовку нового тексту проекту угоди про внесення змін та доповнень до Договору між Україною та Литовською Республікою про соціальне забезпечення та участь у запланованому на 2015 р. одноденному семінарі у м. Києві стосовно обміну досвідом щодо імплементації Європейської соціальної хартії (переглянутої).

 

версія для друку