українська російська англійська
Понад 4,5 тисячі людей було вивезено рятувальниками та волонтерами з міст та селищ Донецької та Луганської областей за останні 10 днів
07.02.2015 | 09:48
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

У містах Донецької та Луганської областей, що протягом останніх днів піддаються постійному обстрілу з боку терористів, продовжуються заходи щодо організації вивозу людей із небезпечних районів, надання гуманітарної допомоги та проведення аварійно-відновлювальних робіт.

 

Донецька область

 

Протягом вчорашнього дня, 6 лютого, з Дебальцеве та поруч розташованих населених пунктів (Новогригорівка, Комуна, Миронівське, Красний пахар), а також з міста Авдіївка рятувальники спільно з волонтерами, за підтримки  місцевої влади,  вивезли 753 людини, з них 81 дитина та 3 людини, що не можуть самостійно пересуватись.

Для вивозу людей було задіяно 25 автобусів, 2 броньованих автомобіля «КрАЗ» та 2 карети швидкої допомоги.

Всього, починаючи з 28 січня, з міст Авдіївка, Дебальцеве і поруч розташованих населених пунктів вже  вивезено 3 985 осіб, з них 804 дитини та 78 осіб, які не можуть самостійно пересуватись.

На залізничних вокзалах міст Слов’янськ та Костянтинівка створені транзитні пункти для зустрічі людей. У зв’язку зі збільшенням кількості людей, які бажають виїхати з територій, на яких проводяться бойові дії, Укрзалізницею виділено додаткові поїзди. Цієї ночі до Києва, який визначено транзитним містом, прибув перший потяг з людьми із Донеччини, інші два потяги прибудуть в першій половині дня 7 лютого. Після цього людей доправлять в інші регіони України для їх тимчасового проживання. Всі вони  безкоштовно забезпечуються квитками для проїзду в межах України.

 

Продовжується робота щодо доставки гуманітарної допомоги населенню Донеччини.

 

За вчорашній день організовано доставку гуманітарної допомоги до населення міста Дебальцеве. Туди було  доставлено 3 000 буханок хліба, 6 тонн питної води, 4 ящики вершкового масла, 3 ящики ковбаси, 9,5 тонн овочів. До міста Родинське (Красноармійський район) людям, які самостійно виїхали з міста Авдіївка відправлено 600 літрів питної води, 60 ковдр, 58 гігієнічних наборів, 100 кг м’ясних та рибних консерв та 15 продовольчих наборів.

До проведення аварійно-рятувальних робіт, заходів з доставки обладнання та майна, вивезення людей з міст Авдіївка, Дебальцеве, Світлодарськ, Родинське та забезпечення роботи транзитних пунктів було залучено 195 осіб та 38 од. техніки, у тому числі від ДСНС - 126 осіб особового складу та 31 од. техніки.

 

Луганська область

 

Протягом останньої доби організовано вивезення 52 пацієнтів Комунальної установи «Попаснянський обласний психоневрологічний інтернат».

Починаючи з 28 січня, підрозділами ДСНС та волонтерськими організаціями з небезпечних районів області  вивезено 623 особи, з них 162 дитини та 91 особу, які не можуть самостійно пересуватись.

Для вивезення людей залучено 332 чоловік та 118 одиниць техніки, від ДСНС 68 осіб та 36 одиниць техніки.

 

Щодо доставки гуманітарної допомоги населенню в містах Луганської області.

 

6 лютого до мешканців селищ Нижнє та Світличне доставлено 10 тонн гуманітарної допомоги, а саме: продукти харчування, питна вода, засоби гігієни, свічки, ковдри та поліетиленова плівка.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом останньої доби очищено від вибухонебезпечних предметів 0,5 гектара територій та знешкоджено 31 вибухонебезпечний предмет.

 

 

версія для друку